WDROŻENIE WŁASNEGO GENERATORA KODU
Jako pierwsza firma w Europie jesteśmy w stanie generować kod automatycznie, bezpośrednio z layoutu.

PIERWSZY ZAUTOMATYZOWANY MAGAZYN AS/RS
Dla wiodącego producenta drzwi w Polsce, firmy Porta KMI, wdrożyliśmy w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania wraz z automatyczną paletyzacją i de-paletyzacją.

NAJWIĘKSZY PROJEKT SORTERA W NASZEJ HISTORII
Współpraca z Logtech zaowocowała wdrożeniem automatycznej linii sortowniczej o dużej wydajności. Jest to jeden z największych hubów w Czechach obsługiwany przez WeDo, spółkę córkę Grupy Allegro.

ZAŁOŻENIE FIRMY
Marcin Duplicki, Artur Piekarski, Zbigniew Zawada oraz Andrzej Żabik założyli Sailog z siedzibą w Warszawie.

PIERWSZY PROJEKT JAKO GENERALNY WYKONAWCA

Dla międzynarodowego producenta i dystrybutora obuwia Sailog zaprojektował i wdrożył automatyczną linię sortującą w strefie przyjęcia towaru, w tym zautomatyzowany moduł drukowania i naklejania etykiet.

WPROWADZENIE NA RYNEK  SORTERA IQ-SORT
Po ponad roku intensywnych prac badawczo-rozwojowych wprowadziliśmy na rynek własny sorter opracowany we współpracy z firmą Sigma. Unikalna konstrukcja taśmy z jednym centralnym napędem zmniejsza liczbę komponentów sterowania i skraca czas potrzebny na uruchomienie sortera.

PIERWSZA MODERNIZACJA BEZ PRZERWANIA PRACY
Dla wiodącej firmy 3PL uruchomiliśmy istniejący sorter pod kontrolą nowego oprogramowania PLC w trakcie przerwy w weekend. Zwiększyliśmy wydajność o 50% i poprawność sortowania do >99,99%.

 

2023

 

2019

 

2021

 

2022

HISTORIA

Spółka została założona w 2019 roku. Pomimo krótkiej historii współzałożyciele wnieśli ponad 30-letnie łączne doświadczenie w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu automatycznych linii sortujących. Pierwszą działalnością firmy było podwykonawstwo oprogramowania PLC dla dużych integratorów. Rok 2022 był przełomowy dla firmy. Zakończyliśmy intensywny program badawczo-rozwojowy i uruchomiliśmy najbardziej zaawansowaną platformę sterowania dla sorterów liniowych, w tym kompleksowy zestandaryzowany kod oprogramowania i własny generator kodu. Partnerstwo z firmą Logtech (Czechy) zaowocowało realizacją największego projektu automatycznej linii sortującej w historii firmy i zapoczątkowało rozwój sieci partnerów.

O NAS W SKRÓCIE

Sailog jest polską firmą z olbrzymim doświadczeniem w integracji automatycznych rozwiązań sortujących. Firma została założona przez 4 inżynierów pracujących dla wiodącego producenta i integratora sorterów, holenderskiej firmy VanRiet (przejętej przez MHS i przebrandowanej na Fortna). Od ponad 10 lat nasz zespół pomaga wielu firmom dostarczając rozwiązania usprawniających przepływ ich paczek. Obsługujemy głównie branże e-commerce i kurierską, ale dostarczaliśmy również rozwiązania dla firm meblarskich i przetwórstwa spożywczego. Pracowaliśmy na całym świecie dla największych marek.

Follow us at social

Sailog Sp. z o.o.

ul. Wilhelma Konrada Roentgena 16c
02-781 Warszawa

P: 0048 783 740 120
sailog (at)sailog.pl

Contact us

Copyright © 2023 Sailog Sp. z o.o.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.