Link do artykułu >

Sukces Sailog opiera się na trzech filarach:

  • Skupiamy się wyłącznie na technologii logistycznej. Nasi ludzie są ekspertami w dziedzinie automatyzacji magazynów i rozumieją branże e-commerce i przesyłek ekspresowych.

  • Nasze oprogramowanie jest platformą niezależną od dostawców. Możemy zintegrować wszystkie (lub większość) uznanych urządzeń do sortowania liniowego. Możemy wybrać technologię, która najlepiej pasuje do Twojego procesu i/lub preferencji.

  • Bardzo głęboka standaryzacja zapewnia najlepszą jakość i serwisowe.

DLACZEGO WARTO
WYBRAĆ SAILOG

CYFROWY BLIŹNIAK

O zaletach wirtualnego testowania można więcej się dowiedzieć z artykułu Steffena Herlinga (SimPlan AG). Jako przykład zastosowanie w intralogistyce użył Case Study projektu centralnej sortowni dla WeDo realizowanej przez Sailog.

W celu wirtualnego testowania używamy jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi Emulate 3D.

Cyfrowy bliźniak jest naszą standardową praktyką. Wirtualne uruchomienie odbywa się za pomocą rzeczywistego sterownika PLC, który zostanie później zainstalowany w prawdziwym urządzeniu. Oprogramowania symuluje pracę  cyfrowego bliźniaka sortera, w tym wszystkich czujników i napędów.

GENERATOR KODU

 W Sailog wierzymy, że ustandaryzowany i ustrukturyzowany kod jest kluczem do sukcesu.

Opracowaliśmy własny generator kodu.  Nasi klienci mogą uzyskać lepszą jakość i bardziej powtarzalny kod za niższą cenę. Zautomatyzowaliśmy nasze procesy inżynieryjne integrując w jednym narzędziu #Emulate3D, #TIAPortal i #Eplan. Bezpośrednio z layoutu jesteśmy w stanie wygenerować oprogramowanie i sprzęt elektryczny.

Follow us at social

Sailog Sp. z o.o.

ul. Wilhelma Konrada Roentgena 16c
02-781 Warszawa

P: 0048 783 740 120
sailog (at)sailog.pl

Contact us

Copyright © 2023 Sailog Sp. z o.o.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.